100

De spoel heeft een gelijkstroomweerstand van 40
Ω.
De reactantie( Xl ) is 1 K
Ω.
De ingangsspanning is ongeveer..

a. 104 V
b, 100 V
c.    
4 V
d. 204 V
XC = 1 / 2*pi*f*C  = 1/(2*3.14*50*3.2exp-6) = 1 K Ω

XC = XL ...>>> 0
Ω

rest 40
Ω

U= I*R   100 mA*40
Ω = 4 V
┘
H02            2  Componenten
┘