107

De waarde van Rb is:

a   120 K
Ω
b   200 K
Ω
c   10 K
Ω
d  
170 KΩ

Ube = 0.5 V
Urb = 9-0.5 = 8.5 V
Ib = 50 µA

Rb = Ub / Ib = 8.5 / 50 exp-6 =170 KΩ
H02            2  Componenten
┘