009

Van een spoel is gegeven: L = 0,25 H.
Als f = 100 Hz, dan is XL ongeveer:

a  
150 Ω
b   600 Ω
c   1200
Ω
d   2400
Ω

L = 0.25 H
f = 100 Hz
XL = 2 x pi x f x L
XL = 2 x 3.14 x 100 x 0.25 = 157 Ohm
┘